1:16 Jagdpanzer III Prototype - A szúnyog (Fantasy)

Válasz küldése
Dudurbun
profi fórumozó
profi fórumozó

Re: 1:16 Jagdpanzer III Prototype - A szúnyog (Fantasy)

Hozzászólás Szerző: Dudurbun »

Üdv!

Örülök, hogy ismét itt vagy! Várom a további képeket a gépezetről! Jó ötlet ez a "szúnyog"! Építeni meg mindig öröm! :D
VsPro Abrams, VsPro Leo 2 A5, VsPro Tiger I, Marui Abrams, HL Abrams és egy fantazy DT-I.

szotyimag
fórum veterán
fórum veterán

Hozzászólás Szerző: szotyimag »

Szia Tigris! :D
Még hogy nem hiányoztál? A közösség meg szerintem nem taszított ki! Örülök, hogy ismét itt vagy, utoljára talán a Gyurinál találkoztunk. Megmondom őszintén, Panzerfan lévén, hogy elsőre nem tettszett az elgondolásod, hogy pár javítható gond miatt szétdarabolod az amúgy tetszetős Pz hármasod! De aztán, mikor olvastam, hogy "kisebbségi érzésed" támadt amiatt, hogy nem vagy olyan ügyes mint itt sokan, akkor rájöttem, hogy nem szólok. Nem, mert ha ezt a "projektet" végigviszed akkor talán végre rá jössz, hogy Te is tudsz olyat, úgy alkotni, mint itt bárki, sőt! Mégha egy fantázia szülte "szörnyeteget" is alkotsz, akkor is lesz mit kérdeznünk Tőled, szerintem. :) Ja, igen, ha már annyi helyed van én az oldalirányzást kultiválnám! Ha már fantáziagép...ki tudja, lehet, hogy hátrasiklás nélküli lövege volt...van...izééé... :D
"Husszasok, itt a husszas... motort...indíts! Cél az ég alja, irány az egyenes...előre...indulj!!!"
Hellgert László fhdgy. hk. századparancsnok.

szili996
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Hozzászólás Szerző: szili996 »

Szia!
Hogy halad az új projekted mert már egy ideje nem hallunk rólad
1:16 HL TIGER I

Tigrisbigris
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Hozzászólás Szerző: Tigrisbigris »

Sziasztok!
Bocsi hogy így el vagyok tűnve, mostanában elég sok elfoglatságom lett, rengeteg munka van a ház körül, így nem nagyon van szabadidőm. Ráadásul a gravíozómat se kaptam vissza azóta se, de már megsürgettem az ügyet, remélem hamarosan visszakerül hozzám. Eléggé tehetetlen vagyok most ami az építgetést illeti, se időm se felszerelésem. De amint tudok végre érdemben is haladni majd, fogom dokumentálni nektek a dolgokat. :smile:
Sanya

vaskalap
profi fórumozó
profi fórumozó

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Kopp. Kopp.
Leállt a munka? :l

Válasz küldése

Vissza: “Saját építésű tankok és Harcjárművek”