Hibaelhárítás

A tankkal kapcsolatos további információk és kérdések ...

Moderátor: navycolt

Re: Hibaelhárítás

HozzászólásSzerző: Petya Panther » szer. jún. 10, 2015 9:14 am

Szia!

Nincs extra technikája, óvatosan mozgatva húzod ki.
Petya Panther
profi fórumozó
profi fórumozó

Válaszok: 865

HozzászólásSzerző: matyi20001 » csüt. jún. 11, 2015 12:30 pm

Szia!

Vízállósítani szeretném a tankot és két problémába ütköztem.Az egyig az hogy a füst-generátor kapcsolóját nem tudom kivenni mert a hangszóró fölötte van amit szintén nem tudok kivenni mert a burkolata (a hangszóróé) eltakarja a csavart.A másik kérdésem az lenne hogy a meghajtó görgőnél hogy szigeteljek.Eszembe jutott a csapágy de az szerintem oda nem férne be.A másik ötletem pedig az hogy telenyomom gépzsírral.Igaz, hogy azt 2-3 alkalmanként pótolni kell de ez bizonyult az egyetlen hasznos ötletnek.Még egy mellék kérdés: A kis alkatrészek lepotyogtak/eltörtek például a létra.Ezeket lehet valahol venni vagy porszívózzam fel a kertet hogy megtaláljam?

Válaszokat köszönöm
░░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤..
matyi20001
újonnan regisztrált
újonnan regisztrált

Válaszok: 5

HozzászólásSzerző: Petya Panther » kedd jún. 16, 2015 1:13 pm

matyi20001 írta:Szia!

Vízállósítani szeretném a tankot és két problémába ütköztem.Az egyig az hogy a füst-generátor kapcsolóját nem tudom kivenni mert a hangszóró fölötte van amit szintén nem tudok kivenni mert a burkolata (a hangszóróé) eltakarja a csavart.A másik kérdésem az lenne hogy a meghajtó görgőnél hogy szigeteljek.Eszembe jutott a csapágy de az szerintem oda nem férne be.A másik ötletem pedig az hogy telenyomom gépzsírral.Igaz, hogy azt 2-3 alkalmanként pótolni kell de ez bizonyult az egyetlen hasznos ötletnek.Még egy mellék kérdés: A kis alkatrészek lepotyogtak/eltörtek például a létra.Ezeket lehet valahol venni vagy porszívózzam fel a kertet hogy megtaláljam?

Válaszokat köszönöm

Szia,

nekem nincs amerikai tankom, de vannak itt Bulldogos kollégák többen is: TANK-R, RCSanyi,...szerintem nézd meg az ő átalakításukat, mert náluk láthatod a csapágyazás mikéntjét is többek között.
Alkatrészeket pedig tudsz rendelni: ebay, aliexpress, rctank.de, feba78.unas.hu
Petya Panther
profi fórumozó
profi fórumozó

Válaszok: 865

Előző

Vissza: Egyéb információk, kérdések